“Sulgpalliõhtu” Rakke Koolis

Novembrikuu kahel teisipäeval (6. ja 13. novembril) algusega kell 17.00 toimus meie kooli 6.-9. klassi õpilastele sulgpalliturniir nimega “Sulgpalliõhtu”. Tüdrukute arvestuses võitis 9. klass, teiseks platseerusid 7. klassi esindajad, kolmanda koha saavutasid 8. klassi tüdrukud ja turniiri kõige nooremad (6. klass) jäid esimesel aastal neljandaks. Poistest võitis 8. klassi esindus, 9. klassi koondis jäi teiseks, 6. klass võitles välja 3. koha ja 7. klass lõpetas neljandana. Kui üritada teha poiste ja tüdrukute turniiride koondkokkuvõtet, siis oleks 9. klass saavutanud esimese koha, 8. klass teise koha, 7. klass kolmanda koha ja 6. klass neljanda koha. Siiski, kokkuvõttes tunnustan ja soovin kõige enam esile tõsta hoopis seda, et kõik klassid olid eeskujulikult oma esindustega väljas! Aitäh Teile!

Kommenteerimine on suletud.