Kokkutulek

Head Rakke Kooli vilistlased ja sõbrad!
Selleks korraks on meie kooli kokkutulek läbi. Teie tagasiside on olnud valdavalt positiivne – aitäh!
Meil on teile palve: kui tegite peoõhtul fotosid, siis palun jagage neid ka meiega, me lisaksime oma FB vilistalste lehele albumi ka aktuse välisest peomelust. Loomulikult lisame fotole ka omaniku nime.
Fotosid ootame e-posti aadressile kool@rakke.edu.ee, potmanhelen@gmail.com ja kyllita@gmail.com

18.märtsil 16.00-18.00 on avatud Rakke valla koduloomuuseum. Kes on varakult Rakkes, võib julgelt külastada. Muuseum asub vanas internaadis. Külalisi võtab vastu Anti Ilomets

• Sellel aastal me kahjuks ei saa kedagi majutada internaati!
  • Jäänud on veel mõned päevad, et registreerida end kooli kokkutulekule, kandes osalustasu 10 eurot Külli Tälli a/a EE542200001102831312 või tulla läbi Rakke Kooli kantseleist ning maksta raha sularahas. Laupäeval registratuuris me ei arvesta juttu, et olete teinud ülekande 17.märtsi õhtul, ülekandeid ootame kuni 15.märtsini!
    Pisut infot veel: meie kooli kõik isetegevusrühmad harjutavad usinasti kontserdiks, mille pikkuseks oleme planeerinud kuni 40 minutit. Kuna soovime ajagraafikust kinni pidada ning alustada klassijuhataja tunniga õigel ajal, siis palume teil tulla kontserdile pisut enne, et saaksite teha vajalikud toimingud registratuuris ning valida saalis sobivad kohad nautimaks laste kontserti. Kontserdi algus on 18.00!
    Tulles vastu vilistlaste soovile, on sel korral tantsupidu laudadega saalis ja I korruse koridoris, ehk peale klassijuhataja tundi klassides enam midagi ei toimu. Klassides saab käia alates klassijuhataja tunnist, mis algab peale kontserti lõppu orienteeruvalt 19.00, kuni bänd alustab!
    Juba varsti kohtume!

Tähelepanu! Muutunud on ansambli info! Anmatino asemel Tänatehtu ja DJ Veigo Kaaret

Rakke Kool ootab kõiki vilistlasi, endiseid õpilasi, õpetajaid ja töötajaid

KOKKUTULEKULE

1. märtsil 2017

PÄEVAKAVA:

11.00 vilistlaste korvpalliturniir

17.00 registreerimine ja kogunemine

18.00 kontsert-aktus

19.00 klassijuhataja tund

19.15 pildistamine

20.00 direktori vastuvõtt kutsetega külalistele

20.00 tantsuõhtu ansambliga TÄNATEHTU ja DJ VEIGO KAARET

Osalustasu eelregistreerides kuni 15. märtsini 10 eurot, kohapeal 15 eurot.

Korraldajad paluvad kasutada eelregistreerimist kandes osalustasu

Külli Tälli  a/a EE542200001102831312.

Selgitus:  kooliaegne nimi, lennu number.

Tasuta sissepääs ainult kutsetega külalistele!

NB! Arveldamine peol ja kohvikus ainult sularahas!

Lisainfo huvijuht Helen Potman, potmanhelen@gmail.com, telef. 5256938 või

sekretär Külli Tälli, kool@rakke.edu.ee,  telef. 32 91 350

Et plakateid suuremalt näha, kliki sellel!