Rakke maadlejate tulemused…

Saavutused Sport

Kohtla-Järve Spordihoones toimus 25. jaanuaril 2015. a. noorte seeriavõistluse Nublust Nabiks I etapp. Rakke Gümnaasiumi 4. klassi õpilane Jan Siim saavutas kehakaalus -26 kg tubli 3. koha.

Käesoleval aastal, 31. jaanuaril ja 1. veebruaril Väike-Maarjas toimunud VI Maalehe ja Koeru Maaspordikeskuse auhinnavõistlustel vabamaadluses saavutasid meie kooli maadlejad järgmised kohad:

Kehalistes katsetes (lõuatõmbamine, paigalt kaugushüpe, silla ringid, nelja joone jooks ja nukuheide) saavutas 5. klassi õpilased Ronald-Hoss Rückenberg kehakaalus -38 kg auhinnalise 3. koha ja Markko Pohlak (kehakaalus -32 kg) 4. koha.

Teisel päeval toimunud maadlusvõistlustel saavutas Ronald-Hoss Rückenberg kehakaalus -38 kg taas 3. koha ja Markko Pohlak (kehakaalus -32 kg) samuti 3. koha.