Nutilabor

Robootikaring toimub alates 2012. aasta sügisest. Ringis osaleb sel õppeaastal üle 50 õpilase. Meie ringi õpilaste hulgas on ka lapsi naabermaakonnast Järvamaalt ja teistesse koolidesse õppima läinud vilistlasi. Oleme igal aastal osalenud nii piirkondlikel kui ka üleriigilistel võistlustel. Meie peamine võistlus on FIRST Lego League (ka Junior programm), mis igal hooajal püstitab uue teema. kohta. Teised iga aastaselt toimuvad võistlused on Robotex, RoboMiku lahing, Võru Tsõõr, Laiuse robootikavõistlused ja ja HITSA ning ProgeTiigri korraldatud võistlused.

Lisainfot ja projekte lähemalt saab vaadata meie kodulehelt rakkerobootikud.eu

Rakke robootikaring on ühinenud NutiLaborite projektiga.

NutiLaborite eesmärk on suurendada noorte IT-alast teadlikkust ning tõsta infotehnoloogiat õppima asuvate noorte arvu.  2012. aastal algatatud NutiLaborite projekti eesmärgiks on arendada noorte infotehnoloogia-alast huvitegevust Eestis.

Projekti veab Vaata Maailma SA ja suursponsorid on EMT/Elioni, Microsofti, Swedbank, SEB. NutiLabori projekti tutvustuse ja teised toetajad leiate NutiLabori kodulehelt.

Nutilabor_Logop