Nädala info

27. jaanuar – 2. veebruar (5. nädal)

Teisipäev 28.1 kell 08:55: Jahilood 4.-5.klassile
Teisipäev 28.1 kell 09:50: “Õiglase kaubanduse śokolaad” – töötuba
Teisipäev 28.1 kell 09:50: Jahilood 6.-7.klassile
Kolmapäev 29.1 kell 08:00: 4. ja 5. klass Tallinnas
Neljapäev 30.1: Matemaatika “NUPUTA” võistlus
Reede 31.1: Kükkiv kool 2020
Reede 31.1 kell 12:00: 9. klass keemia tunnis Nordkalkis.
Reede 31.1 kell 14:30: NVK koosolek Rakke koolis
Laupäev 01.2: FIRST LEGO League Linnalooja Pandivere eelvoor

20. jaanuar – 26. jaanuar (4. nädal)

Esmaspäev 20.1: Mälumäng 5.voor
Esmaspäev 20.1 kell 16:00: Kõrgushüppepidu 2020
Kolmapäev 22.1: Mööda maada ja merd (Simuna kihelkonna luule-ja jutuvõistluslisas, lisainfo: Leonoore Meerja)
Kolmapäev 22.1 kell 08:00: Värkstuba Väike- Maarjas (8.-9.klass)
Reede 24.1 kell 17:00: Filmiõhtu (vt.kuulutust)

13. jaanuar – 19. jaanuar (3. nädal)

Esmaspäev 13.1: Karjäärispetsialistid koolis (8.-9.klass)
Kolmapäev 15.1 kell 14:00: Lääne-Virumaa mälumäng
Neljapäev 16.01 kell 9.00: Sass Henno loengusari “Asjad, millest täiskasvanud rääkida ei julge” (vt. kuulutust)
Reede 17.01 kell 10.55: 4.-9.klassile tuleb külla Kaido Höövelson (vt. kuulutust)
Reede 17.1 kell 13:00: IV klassi poisteõhtu

6. jaanuar – 12. jaanuar (2. nädal)

Reede 10.1: Värkstuba Väike- Maarjas

16. detsember – 22. detsember (51. nädal)

Esmaspäev 16.12 — reede 20.12: Stiilinädal (lisainfo stuudiumis)
Esmaspäev 16.12 kell 08:45: 3.advent
Neljapäev 19.12 kell 10:40: Jõululõuna
Neljapäev 19.12 kell 18.00: Jõulupidu (vt. kuulutust)
Reede 20.12: Mälumäng 4.voor

9. detsember – 15. detsember (50. nädal)

Esmaspäev 09.12: Advendihommik
Esmaspäev 09.12: Algklasside (1.-3. klass) teatevõistlused 2019
Kolmapäev 11.12 kell 14:00: Lääne-Virumaa mälumäng
Neljapäev 12.12: 6.klass politseimuuseumis ja Rakvere spaas.
Reede 13.12 kell 09:50: Algklassid teatris
Reede 13.12 kell 10:40: 9 klass lubjatehases
Laupäev 14.12: Jõululaat (vt. kuulutust)

2. detsember – 8. detsember (49. nädal)

Esmaspäev 02.12: “Helkuriga sõbraks!” nädal. (korraldab 5.klass)
Esmaspäev 02.12 kell 08:45: Esimene advent (4.klassi jõuluetendus)
Kolmapäev 04.12: Ühisakrobaatika 2019
Kolmapäev 04.12 kell 12:00: Kodanikupäeva meenutuseks – külas Lembit Kaljuvee
Neljapäev 05.12: Algklasside jõulupilt
Neljapäev 05.12 kell 09:00: 4. ja 5. klass Rakveres Politseimuuseumis ja Aqva veekeskuses
Reede 06.12 kell 14:30: Noortevolikogu korraline koosolek Rakke Koolis
Laupäev 07.12: Rakke piirkonna jõululaat (Rakke kultuurikeskuses, vt. kuulutust)
Laupäev 07.12 kell 13:00: Üleriigiline avatud teadushuviringide päev (Rakke Koolis)

25. november – 1. detsember (48. nädal)

Esmaspäev 25.11: LOM Rakvere Teatris (kohtumine Tiina Mälbergiga)
Teisipäev 26.11 kell 17:00: Helkuriga sõbraks! (kell 17.00 algab Helkurkõnd kooli juurest)
Kolmapäev 27.11: Virumaa laste luulevõistlus
Kolmapäev 27.11 kell 08:00: 4., 5. ja 6. klass Tallinnas Eesti Tervishoiu Muuseumis
Kolmapäev 27.11 kell 14:00: Lääne-Virumaa mälumäng
Reede 29.11 — pühapäev 01.12: Robotex
Reede 29.11 kell 11:50: 8. klass lubjatehases reedel

18. november – 24. november (47. nädal)

Esmaspäev 18.11 kell 08:00: Lugemisring Laiuse koolis
Teisipäev-kolmapäev 18.-19.11: Lauatennise võistlused
Neljapäev 21.11: Mälumäng 3.voor
Neljapäev 21.11: 3. klassi klassiõhu
Reede 22.11: CAD Robotics töötoad Kadrinas
Reede 22.11: Koidulauliku valgel
Laupäev 23.11: Virumaa matemaatikaülesannete lahendamise võistlus Tapa Gümnaasiumis

11. november – 17. november (46. nädal)

Esmaspäev 11.11 — reede 15.11: Reaal- ja loodusainetenädal
Esmaspäev 11.11 kell 08:55: Sudokude lahendamise võistlus
Teisipäev 12.11: Koidulauliku valgel
Teisipäev 12.11 kell 08:55: Mardid läinud, Kadrid koputavad… (algklasside karneval, vt kuulutust)
Kolmapäev 13.11: 6.-7. klassi ekskursioon Soome
Kolmapäev 13.11: 4.-5. klass Sagadis
Reede 15.11 kell 08:00: Kooli sünnipäeva tähistamine

4. november – 10. november (45. nädal)

Esmaspäev 04.11: Karjääriinfo spetsialist ja karjäärinõustaja koolis
Kolmapäev 06.11 kell 08:00: Värkstuba Väike- Maarjas VII klassile
Reede 08.11 kell 08:50: KIK õppekäik Pernova Loodusmajja. (7.-9.kl)
Reede 08.11 kell 09:40: Osaluskohvik, 08.11.2019
Reede 08.11 kell 11:45: Laiuse robootikapäev

28. oktoober – 3. november (44. nädal)

Esmaspäev 28.10: Mälumängu 2.voor
Esmaspäev 28.10 — reede 31.10: Stiilinädal
Kolmapäev 30.10: Lahe geograafiatund VII-IX klassile
Kolmapäev 30.10 kell 08:00: III kooliastme sotsiaalvaldkonna katsetasemetöö
Neljapäev 31.10 kell 08:00: Jalgratta teooriaeksam
Reede 01.11 kell 11:20: KIK õppekäik Pernova Loodusmajja (4.-6.kl)

14. oktoober – 20. oktoober (42. nädal)

Esmaspäev 14.10: Aiatööliste preemiareis Tartusse
Teisipäev 15.10: 4. klasside ettelugemisvõistlus “Heal meelel ja ilusal keelel” (võistlusele sõidavad Teele Vunder ja Elisabeth Tälli)
Kolmapäev 16.10 kell 14:00: Lääne-Virumaa mälumäng
Neljapäev 17.10: Värkstuba Väike-Maarjas VIII ja IX klass
Neljapäev 17.10: Ettevõtluspäev (7. klass)
Neljapäev 17.10: Värkstuba Väike-Maarjas VIII ja IX klass
Neljapäev 17.10 kell 08:00: Jalgratta teooriaeksam
Neljapäev 17.10 kell 10:45: Haridusfestival Paides
Reede 18.10: Ettelugemispäev
Reede 18.10: IV klassi klassiõhtu

7. oktoober – 13. oktoober (41. nädal)

Esmaspäev 07.10 kell 08:00-12.00: Pahupidi päev ehk tunde annavad “uued õpetajad”
Esmaspäev 07.10 kell 18:00: Kultuurikeskuses alustab pilliring (vt. kuulutust)
Kolmapäev 09.10 kell 08:55-12.45: Peakokk R. Visnapuu kokkab Rakke Koolis- (vt. kuulutust)
Neljapäev 10.10: Kohtumine kirjanikuga – ANDRUS KIVIRÄHK (vt. kuulutust)
Neljapäev 10.10: Algklasside muinasjutupäev
Neljapäev 10.10: Majandusviktoriin 7. – 9.klassi õpilastele

30. september – 6. oktoober (40. nädal)

Esmaspäev 30.9: Tööd alustab Line-tantsu ring
Esmaspäev 30.9 kell 09:00: Lontova seikluspark (5.-6. väikeklass)
Teisipäev 01.10: Mäkketõusuvõistlus “Asi läheb ülesmäge” 2019
Kolmapäev 02.10 kell 08:00: 4. klassi loodusõpetuse tasemetöö
Neljapäev 03.10: K-Tantsukool alustab 3. oktoobril (vt. kuulutust)
Neljapäev 03.10 kell 08:50: KIK õppekäik Pernova Loodusmajja (1.-6. klass)
Reede 04.10 kell 12:00: Õpetajate päeva pidulik aktus

23. september – 29. september (39. nädal)

Esmaspäev 23.9: Rakke kooli mälumängu I voor
Esmaspäev 23.9 kell 17:00 — reede 27.9 kell 18:00: Viies üle-euroopaline spordinädal 2019
Teisipäev 24.9: Algklasside matkapäev
Teisipäev 24.9 kell 08:55: Noortevolikogu infotund
Teisipäev 24.9 kell 13:45: Kohtumine näitleja Tiina Mälbergiga (LOM)
Teisipäev 24.9 kell 17:00: Laululinnud alustavad hooaega
Kolmapäev 25.9: 7. klassi loodusõpetuse tasemetöö
Kolmapäev 25.9: Teadlaste ÖÖ Festivali (TÖF) üritused
Kolmapäev 25.9: Lääne-Virumaa mälumäng (Rakvere Gümnaasiumis)
Neljapäev 26.9: Ekskursioon Lastekirjanduse Keskusesse Tallinnas
Laupäev 28.9: Väike-Maarja spordikeskuse sünnipäeva turniir võrkpallis

16. september – 22. september (38. nädal)

Neljapäev 19.9: Ekskursioon Palamusele (7. ja 9. klass)
Reede 20.9: Simuna kihelkonnakoolide sügiskross 2019

09. september – 15. september (37. nädal)

Esmaspäev 09.9: Klassiõhtu (6. klass)
Kolmapäev 11.9 kell 18.00: Lastevanemate üldkoosolek! Kolmapäev 11.9 kell 08:00: Robootikute auhinnareis Tallinnasse Mektory keskusesse
Neljapäev 12.9: Lääne-Viru maakonna algklasside kergejõustikuvõistlused 2019

03. juuni – 09. juuni (23. nädal)

Esmaspäev 03.6 kell 08:00 — esmaspäev 10.6 kell 12:00: Projektinädal “Meie kodukant”
Esmaspäev 03.6 kell 10:00: Põhikooli lõpueksam eesti keeles
Teisipäev 04.6 — kolmapäev 05.6: KEAT laager Läsnal (osaleb 6. klassi võistkond)

 

27. mai – 2. juuni (22. nädal)

Esmaspäev 27.5 kell 11:45: 4.-6. klassi rahvatantsurühma kanuumatk
Esmaspäev 27.5 kell 18.30: Peaproov Väike-Maarja keskväljakul (esimene bussi peatuskoht kooli bussijaam, edasi alevi bussijaam, Mäe tänav, kultuurikeskus)
Teisipäev 28.5 kell 08:55: Tutipidu 
Kolmapäev 29.5: Algklasside ekskursioon (väljasõit kooli juurest kell 8.00, tagasi umbes kell 14.00. Kaasa võtta võileib ja jook.)
Kolmapäev 29.5 — kolmapäev 05.6: Ülemaailmne GLOBE kliimakonverents Soomes (osaleb 7. klassi õpilane Mari Lee Lumberg)
Neljapäev 30.5 kell 09:20: Jalgratturi teooria- ja sõidueksam
Reede 31.5: 7. klass üleminekueksam
Laupäev 1.6: Pandivere Päev – kell 12.00 väljub buss Pandivere Päevale: kooli bussipeatus,bussijaam,Mäe tn,kultuurikeskus. Rahvatantsijad võtavad kaasa riided ja vahetavad Väike-Maarja Seltsimajas kontserdiks riided! Rongkäik algab kell 13.00 Seltsimaja juurest millele järgneb taidlejate kontsert keskväljakul.
Kohe järgneb kontsert kus esineb Curly StrIngs
Tagasi väljub buss kell 15.00.

20. mai – 26. mai (21. nädal)

Esmaspäev 20.5 kell 18:00: Sisseastumiskatsed Rakke muusikakooli
Teisipäev 21.5: 6. klassi tasemetöö matemaatikas
Teisipäev 21.5 kell 12:00: Loodusloopäev 
Kolmapäev 22.5: Värkstoa konverents Simunas
Neljapäev 23.5 kell 12:30: Rakke Kooli lahtised kergejõustikuvõistlused 2019
Reede 24.5 kell 07:50: Ekskursioon Vabaõhumuuseumisse

13. mai – 19. mai (20. nädal)

Esmaspäev 13.5 kell 12:55: 8. klass lubjatehases – keemia
Esmaspäev 13.5 kell 17:00: “Looduse kilomeetrid 2019”
Teisipäev 14.5: 6. klassi tasemetöö eesti keeles
Teisipäev 14.5 kell 09:40: Esinemine Koerus (Osalevad 1. kl õpilased Axel ja Kati)
Kolmapäev 15.5: 3. klassi tasemetöö matemaatikas
Neljapäev 16.5: Ekskursioon Tallinnasse – külastame ettevõtet Magnetic MRO (9. klass ja VKL)
Neljapäev 16.5: 6. – 8.klass ekskursioonil
Neljapäev 16.5 kell 13:45: Lääne-Virumaa põhikoolide kergejõustiku neljavõistlus 2019
Reede 17.5 kell 08:00: 7.-9. klass Kurevere karjääris.
Reede 17.5 kell 12:00: Vigurvänt 2019 (osalevad 4 õpilast 3-5. klassist)
Laupäev 18.5 kell 11:00: Rakke Robootikapäev

06. mai- 12. mai (19. nädal)

Esmaspäev 06.5 kell 12:00: Koeru KK kohtumas 8. ja 9. klassiga.
Esmaspäev 06.5 kell 17:00: Uue 1. klassiga kohtumine
Teisipäev 07.5: Kevadine spordipäev 2019 
Teisipäev 07.5 kell 08:55: 5.-6. klass Karinu karjääris
Kolmapäev 08.5: 3. klassi tasemetöö eesti keeles
Kolmapäev 08.5 kell 07:40: Minu Riik (9. klass Tallinnas)
Kolmapäev 08.5 kell 09:00: “Me loeme” projekti raames õpilaste teine testimine Rakke koolis
Neljapäev 09.5 kell 12:00: Loovtööde kaitsmine
Neljapäev 09.5 kell 12:45: Heategevuslik teatejooks 2019 Rakveres
Reede 10.5 kell 08:00: Külas Urmas Vaino – ERR meelelahutustoimetusest vt. kuulutust

15. aprill – 21. aprill (16. nädal)

Esmaspäev 15.4: Katsekakk
Esmaspäev 15.4 — neljapäev 18.4: Võõrkeelte nädal
Esmaspäev 15.4 kell 08:45 — neljapäev 18.4 kell 12:10: Tantsuvahetunnid! (vt. kuulutust)
Esmaspäev 15.4 kell 17:30: Georg Lurich´i kevadjooks
Teisipäev 16.4: VI klass Väike-Maarjas Värkstoa laboris
Kolmapäev 17.4 kell 09:50: Väike-Maarja Muusikakooli esinemine (vt. kuulutust)
Neljapäev 18.4: IV klass Väike-Maarjas Värkstoa laboris
Neljapäev 18.4 kell 08:00: V klass Väike-Maarjas Värkstoa laboris

08. aprill – 14. aprill (15. nädal)

Esmaspäev 08.4: Väike-Maarja valla laskmisvõistluste 3. etapp (viimane)
Esmaspäev 08.4 kell 08:00: Proovieksam eesti keelest (9. klass)
Esmaspäev 08.4 kell 13:00: Väike-Maarja Gümnaasiumi lahtised kergejõustikuvõistlused 2019 
Kolmapäev 10.4 kell 08:55: Digipädevuse tasemetöö (9. klass)
Kolmapäev 10.4 kell 10:30: Inimeseõpetuse olümpiaad
Kolmapäev 10.4 kell 11:00: Koolikontsert “Pipi läheb kooli” (1.-5. klass)
Kolmapäev 10.4 kell 14:00: Lääne-Virumaa koolide mälumäng
Neljapäev 11.4: 6.kl klassiõhtu
Neljapäev 11.4 kell 13:00: 4. klass Rakveres kinos
Laupäev 13.4: RoboMiku Lahing
Laupäev 13.4 kell 11:00: Popp Tipp- Popp Täpp – lauluvõistlus Väike-Maarjas (vt. kuulutust) 

01. aprill – 07. aprill (14. nädal)

Teisipäev 02.4 kell 09:00: Külas vabakutseline kirjanik ja stsenarist Contra ehk Margus Konnula
Kolmapäev 03.4: 6.-7. klassile tuleb külla Ornitoloogiaühing viies läbi õppeprogrammi “Kevadised aialinnud ja nende abistamine”
Neljapäev 04.4 kell 07:41: 8.-9.klass Tartu Kutsehariduskeskuses 
Neljapäev 04.4 kell 09:30: Noortekonverents “Võti tulevikku” (osaleb 4. klass)

24. märts – 31. märts (13. nädal)

Esmaspäev 25.3: Kevade KOHVIK!
Teisipäev 26.3: Koostöö lubjatehasega – 7. klass
Kolmapäev 27.3: 7.-9. klassi tantsupeo II ülevaatus 
Kolmapäev 27.3 kell 07:50: Õpetajad tutvumas Kilingi-Nõmme Gümnaasiumiga – õpilastel digiõppepäev
Reede 29.3: Simuna kihelkonnakoolide korvpalliturniir 2019

18. märts – 24. märts (12. nädal)

Teisipäev 19.3 kell 09:00: Sagadi Looduskool (2.-3.tunni ajal tuleb 9.klassile rääkima ja katseid tegema vee füüsikalistest ja keemilistest omadustest Sagadi Looduskool).
Kolmapäev 20.3: Rakke piirkonna lauluvõistlus (vt.kuulutust)
Kolmapäev 20.3 kell 11:00: Muinasjutuvõistlus V- Maarjas (Väike-Maarja raamatukogus toimub loomamuinasjuttude jutustamise võistlus. Osalevad Karmel, Mari Lee Lumberg ja Carolin Ambos).
Kolmapäev 20.3 kell 11:00: KEAT päästeloeng (6.klassile)
Neljapäev 21.3: Matemaatikavõistlus KÄNGURU
Neljapäev 21.3 kell 12:00: Virumaa laste luulevõistluse pidulik lõpetamine Haljalas (osalevad Robin Sepa ja Laura-Liis Laud)
Laupäev 23.3: 4.-6. klassi tantsupeo II ülevaatus

11. märts – 17. märts (11. nädal)

Esmaspäev 11.3 kell 8.30: 8. ja 9.klass Ettevõtluskülas Tartus
Esmaspäev 11.3 kell 12:00: Koostöö lubjatehasega (6. klass)
Teisipäev 12.3 kell 08:15: 4. klass ja VKL Spot of Tallinna keskuses. 
Kolmapäev 13.3 kell 14:00: Lääne-Virumaa koolide mälumäng
Neljapäev 14.3: Emakeelepäev
Neljapäev 14.3 kell 09:50: Emakeelepäeva käekirja võistlus
Neljapäev 14.3 kell 11:00: Väike-Maarja valla 1.-4. klasside luuletuste lugemise konkurss “Minu arm”
Neljapäev 14.3 kell 19:00 — reede 15.3 kell 12:00: Öö koolis

04. märts – 10. märts (10. nädal)

Esmaspäev 04.3 kell 08:45: Õpilasesinduse koosolek (arvutiklassis)
Teisipäev 05.3 kell 09:50: Koostöö lubjatehasega – 8. klass
Teisipäev 05.3 kell 11:00: Algklasside vastlapäev
Teisipäev 05.3 kell 12:55: Koostöö lubjatehasega – 9. klass
Kolmapäev 06.3 kell 08:00: 9. klass Rakvere Ametikoolis
Neljapäev 07.3: 4.-6. klass Tartus Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis ja Mänguasjamuuseumis (väljasõit rongijaamast kell 7:41, lisainfo stuudiumis)
Reede 08.3 kell 12:00: 4. klassi klassiõhtu
Laupäev 09.3: Matemaatikaolümpiaad

11. veebruar- 17. veebruar (7. nädal)

Teisipäev 12.2: Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor
Teisipäev 12.2 kell 13:00: Väikeklassi klassiõhtu
Kolmapäev 13.2: Lääne-Virumaa koolide mälumäng 
Kolmapäev 13.2 kell 12:00: KEAT loeng – küberturvalisus (6. klass)
Neljapäev 14.2: Sõbrapäev

04. veebruar – 10. veebruar (6. nädal)

Esmaspäev 04.2 kell 08:30: Rakke kool ehitab esmaspäeval lumelinna
Esmaspäev 04.2: V.-Maarja valla laskmisvõistluste 2. etapp
Esmaspäev 04.2 — reede 08.2: “Vabaviskevõistlused 2019” 
Teisipäev 05.2: VII klass Väike-Maarjas värkstoa laboris
Teisipäev 05.2: VIII klass Väike-Maarjas Värkstoa laboris
Kolmapäev 06.2: Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor
Kolmapäev 06.2 kell 07:30: Õpime professionaalidelt 2019 (osaleb 7.klass)
Kolmapäev 06.2 kell 12:00: KEAT loeng – raudteeohutus
Neljapäev 07.2: Targalt internetis
Reede 08.2 kell 07:41: Intellektika 2019 (Tartus, messil osalevad 8.-9. kalss)
Laupäev 09.2: Kunstiolümpiaadi piirkondlik voor

28.jaanuar – 03. veebruar (5. nädal)

Teisipäev 29.1 kell 09:00: Väikeklass Valgehobusemäel
Kolmapäev 30.1 kell 08:55: Koolikontsert “Läbi raskuste tähtede poole”
Neljapäev 31.1: Kükkiv Kool 2019 
Neljapäev 31.1: 7.-12. klassi emakeeleolümpiaad
Neljapäev 31.1 kell 18:00: Aabitsapidu 1.klass
Laupäev 02.2: FLL (Rakkes)