„Alutaguse rattamaraton 2018“

Sport

Laupäeval, 28. aprillil toimus „Alutaguse rattamaraton 2018“, kus Joosep Veelmaa saavutas 20 km noortesõidu vanuseklassis M14 teise koha. Üldarvestuses (poisid ja tüdrukud kokku) oli Joosep neljas. Kohe Joosepi järgi platseerus üldarvestuses 5. kohale meie kooli kevadine lõpetaja Marius Kaarjärv. Hans Andre Kiigemägi (6. klass) saavutas vanuseklassis M14 kuuenda koha. Rõõm on ka teatada, et meie kooli gümnaasiumi vilistlane Mairis Õispuu oli selle võistluse naisteklassi üldvõitja! Olgu öeldud, et naisteklassi üldarvestuse 3. koha sai Maris Kaarjärv (Mairiti, Mariuse ja Mairise ema). Vanuseklassis N12 saavutasid Mairit Kaarjärv (4. klass) 3. koha, Karolina Kull (4. klass) 4. koha ja Mirtel Laht (3. klass) 7. koha. Vabaklassis osales ka meie kooli 7. klassi noormees Reno Laht, kes sai 20 km sõidu absoluutarvestuses 20. koha.